وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر علی  ابرازه به عنوان مدیر کل منابع انسانی  وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

 

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر علی  ابرازه

سرپرست محترم اداره کل منابع انسانی

 

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق علمی و اجرایی  شما بدینوسیله به عنوان  مدیر کل منابع انسانی  وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.

با توجه به اهمیت و جایگاه منابع انسانی در بهره گیری بهینه از سرمایه های  انسانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و در جهت تحقق اهداف بخش سلامت و با عنایت به اهمیت و ارزش این سرمایه بزرگ در کشور انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسوسازی سیاستها، راهبردها و برنامه های منابع انسانی با اهداف و امور متناظر آن در سطح وزارت متبوع، جهت  تحقق اهداف عالیه نظام سلامت گامهای موثری برداشته شود.

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها و توانمندیهای علمی و اجرایی موجود در تبیین جایگاه واقعی مدیریت منابع انسانی از طریق فراهم آوری بسترهای لازم اخلاقی، فرهنگی، نرم افزاری و سخت افزاری ، نظام جامع مدیریت منابع انسانی را که شامل جذب، بهسازی و توانمندسازی و نگهداری و بکارگیری مؤثر منابع انسانی می باشد  را بهبود و ارتقاء بخشید.

از کلیه مدیران، کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم که در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦ - ١١:٥٣ / شماره خبر: ١٧٢٦٥٨ / تعداد نمايش: 3974

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج