وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

جعفر عاشوری به عنوان مدیر کل حوزه هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران منصوب شد

بر اساس حکمی از سوی مهندس طاهر موهبتی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، جعفر عاشوری به عنوان مدیر کل حوزه هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران منصوب شد.

جعفر عاشوری، متولد ١٣۴۴ است. وی دارای دانشنامه لیسانس مدیریت دولتی بوده و در نهاد ریاست جمهوری - معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور (سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) - صندوق توسعه ملی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی فعالیت نموده است.

از مهمترین مسئولیت ها و سوابق مدیریتی وی می توان به، رییس دفتر معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهور، رییس دفتر قائم مقام معاونت حقوقی و امور مجلس رییس جمهور، مدیر کل پشتیبانی و امور رفاهی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، رییس مرکز اسناد، مدارک و انتشارات معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرپرست دفتر پشتیبانی صندوق توسعه ملی، مشاور و مدیر کل حوزه معاونت امور حقوقی رییس جمهور، مشاور اجرایی و رییس حوزه معاونت برنامه ریزی، هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد.

از دیگر فعالیت های عاشوری می توان به عضویت در هیات رئیسه شورای هماهنگی مدیران دبیرخانه قوای سه گانه - عضویت در کارگروه بخشی و فرابخشی دولت الکترونیک نهاد ریاست جمهوری - عضویت در هیات مدیره تعاونی مسکن و مصرف نهاد ریاست جمهوری - مدیریت اجرائی سامانه قوانین و مقررات دولت الکترونیک، نام برد و تسلط بر امور اداری و اجرایی از جمله ویژگی های ایشان محسوب می شود.
متن این حکم به شرح زیر است:


جناب آقای جعفر عاشوری

نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل حوزه هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منصوب می شوید تا با استفاده از توان تخصصی و ظرفیت های موجود نسبت به تنسیق امور و انجام وظایف محوله اقدام نمایید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در برقراری ارتباط موثر و ایجاد هماهنگی لازم با واحدهای ستادی و استانی در جهت انجام شایسته وظایف و تحقق اهداف سازمان، موفق و موید باشید.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - ١٤:٠٤ / شماره خبر: ١٦٧٣٨٧ / تعداد نمايش: 2756

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج